Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου στηρίζει τις προσπάθειες των εκπαιδευτικών για τη βελτίωση της ποιότητας στην εκπαίδευση των μαθητών και μαθητριών του σχολείου. Συνεργάζεται εποικοδομητικά με το Σύλλογο Διδασκόντων, τη Διεύθυνση και τη Σχολική Επιτροπή για την κάλυψη αναγκών των σχολείου και την καλή λειτουργία του προς όφελος των παιδιών.

Διοργανώνει εκδηλώσεις, ενισχύει τα καινοτόμα προγράμματα, ενθαρρύνει τις νέες προσπάθειες, ενδιαφέρεται για τη σύσφιξη των σχέσεων σχολείου – γονέων.

Μετά την ανασυγκρότηση που έγινε στις ../../202. η νέα σύσταση του Διοικητικού Συμβούλιου του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων είναι η εξής:

Α/Α
Ονοματεπώνυμο